درباره مشهد بکلایت بیشتر بدانید

مشهد بکلایت مرکز تعویض بکلایت تلویزیون در مشهد است که تحت نمایندگی روزی‌حلال ابتدا در سال 1370 با ارائه خدمات تعمیرات تخصصی تعمیرات صوتی و تصویری با نظارت مستقیم اتحادیه الکترونیک مشهد شروع به فعالیت کرد و همچنان در این زمینه خدمات رسانی می‌نماید.

(ما بیش از 30 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات تلویزیون داریم و به لطف خدا توانسته ایم صداقت کیفیت و انصاف را سرلوحه کار شرکت خود نمائیم)

ما در این نمایندگی از قطعات تلویزیون منجمله بکلایت تلویزیون با کیفیت بالا و اورجینال استفاده می‌نماییم. تمام سعی و تلاش تیم فنی مشهد بکلایت این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خدمات ما را دریافت نمایند.

استفاده از اجناس با کیفیت، بهره گیری از تخفیف و پشتیبانی از مشتریان برای جلب رضایت کامل شما در نظر گرفته شده است. سیستم پشتیبانی این نمایندگی، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد بکلایت و خدمات ارائه شده این نمایندگی می‌باشد.

هدف ما ارائه خدمات رسانی به همه اقشار جامعه میباشد که با بالاترین کیفیت ممکن و با رضایت خاطر استفاده نمایند. با ما در تماس باشید

man thinking tvroozihalal
man thinking tvroozihalal

دفتر نمایندگی

دفتر نمایندگی روزی‌حلال با مدیریت محمدرضا حسینی و بیش از 30 سال سابقه کاری تعمیرات تخصصی صوتی و تصویری در مشهد. ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح الی 19 و روز پنجشنبه از 9 صبح الی 16 می‌باشد.

  • تجربه و سابقه درخشان با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تعمیرات در کنار شما هستیم.
  • سرعت خدمات و گارانتی کیفیتتعمیرکاران ما در سریع‌ترین زمان مشکل وسایل شما را پیدا و رفع می‌کنند.
  • هزینه مناسبماموریت ما ارائه بهترین و ارزانترین خدمات تعمیر و تعویض بکلایت برای مشتریان عزیز است.

ما نمایندگی خدمات پس از فروش برندهای مختلف تلویزیون در مشهد هستیم

همه تکنسین های ما آموزش دیده هستند و برای اطمینان از اینکه شما از خدمات با کیفیت بالا استفاده می کنید، به طور منظم در دوره های آموزشی همگام با تکنولوژی روز شرکت می‌کنند.

ما یک مرکز خدمات مجاز تعویض بکلایت تلویزیون ال جی، سونی، سامسونگ و دیگر برندهای بزرگ داخلی و خارجی هستیم. تکنسین های ما برای کار روی انواع تلویزیون‌ها و مارک‌های اصلی آموزش دیده و واجد شرایط هستند.

اصوال کاری ما بر پایه

دانش فنی به روز – صداقت – امانت داری و کسب روزی حلال می‌باشد.
منشور اخلاقی و حرفه‌ای ما؛ سود کمتر، مشتری بیشتر

msony 150x75 1
msony 150x75 1
Samsung 1 150x75 1
Samsung 1 150x75 1
lg 150x75 1
lg 150x75 1
panasonic 1 150x75 1
panasonic 1 150x75 1
xvision 150x75 1
xvision 150x75 1
marshal 150x75 1
marshal 150x75 1